7 hodin čtení

Krásný dobrý den,

tento článek nemám ani trochu připravený. Proč? Dostihla mě prokrastinace. Což je celkem vtipné. První den jsem neměl sílu něco číst. Otevřel jsem knížku a nic. Vzal jsem druhou. Třeba na čtení nemám zrovna myšlenky. Druhý den jsem to mohl změnit. Třetí den jsem si říkal, sakra už něco musíš a přišla chřipka. Takže jsem se spíše svíjel v posteli. V neděli to šlo udělat malým maratonem. Zvítezilo sáňkování s dětmi. Alespoň v tom jsem experiment dodržel. Být o víkendu s rodinou.

Každý den však měl něco do sebe. Večer jsem koukal na filmy. Každý den. A počítač se mi stal druhým já. Bohužel, nebylo to špatné. Špatné bylo akorát moje svědomí, ale o tom, jak z toho ven se dozvíte v příští týdenní výzvě.

Pokud Vám mám něco z filmů tohoto týdne nabídnout, bude to Cizí oběd.

Je to takový hezký a milý film zasazený do Indického prostředí kde se něco poplete a jak to dopadne se dozvíte až nakonci.

A pokud chcete něco online, zkuste třeba Ame Agaru (ve videu „po dešti“) CSFD 83%:

Co bude tedy výzva dalšího týdne? Po 17h svobodný. Tj. bez počítače, mobilu (nutné volání ano) atd.

Pro mě osobně je zatím jednodušší, si něco zakázat, než aktivně něco dělat. Když budu mít čas po 17té, určitě se něco zajímavého a nepočítačového objeví. Třeba ve středu se dozvím něco o prabramboře.

Týdnu zdar a další „křížek“ je škrtnutý.

Váš

JardaZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *